فریبا گراوند

0

کتاب زنان زیرک

52 شرکت کننده
10 week

بررسی اجمالی دوره

زنان زیرک

چرا مردان عاشق زنان زیرک میشوند

فهرست مطالب کتاب:

  • فصل اول : از پادری تا دختر رویاها
  • فصل دوم : چرا مردها زیرک ها را ترجیح می دهند
  • فصل سوم : دوره نامزدی
  • فصل چهارم : چگونه کارگردان رابطه خود باشید
  • فصل پنجم : دیگر غر نزنید
  • فصل ششم : دفترچه راهنمای سری «نقشه بازی» تیم مقابل
  • فصل هفتم : حفاظت از غرور و شخصیت تان در مسایل مادی
  • فصل هشتم : چگونه ذهن او را از نو درگیر خود کنید
  • فصل نهم : نسخه نو و بهبود یافته یک زیرک

معرفی کتاب زنان زیرک اثر شری آرگو

آیا احساس می کنید بیش از اندازه مهربان و خوش برخورد هستید؟ کتاب زنان زیرک، بینشی منحصر به فرد را به مخاطبین ارائه می کند: چرا مردان به زنی قدرتمند که برای حق خود می جنگد، علاقه مند می شوند؟ این راهنمای جذاب و قابل اتکا که در هر صفحه، جزئیاتی جالب توجه را در خود جای داده، آشکار می کند چرا یک زن قدرتمند، بسیار خواستنی تر از زنی به اصطلاح «بله گو» است که به شکلی مداوم، از خواسته های خود می گذرد. شری آرگو جواب های هیجان انگیزی را در مورد برخی از سوالات سخت زنان ارائه می کند: چرا مردان در آغاز رابطه، بسیار رمانتیک هستند و چرا تغییر می کنند؟ چرا مردان قدر دخترهای خوشرو را نمی دانند؟ چرا مردان برای زنی که برای حق خود می جنگد، احترام قائل میشوند

خلاصه کتاب زنان زیرک اثر شری آرگو:

کتاب زنان زیرک اثر شری آرگو؛ چرا مردها عاشق زنان زیرک می شوند؟ یکی از پرفروش ترین و محبوب ترین کتابهای آمریکاست که نویسنده اش برای نوشتن آن، تنها به دانسته های تئوریک بسنده نکرده و از گفتگوها و پرسش و پاسخ هایی کمک گرفته که با صدها داوطلب مرد، از سنین مختلف و با سطوح تحصیلات گوناگون داشته است.

از این رو کتاب زنان زیرک اثر شری آرگو، به جای تکیه بر تصویری رویایی و ایده آلیستی از روابط دو جنس مختلف، تصویری واقع گرایانه از طرز فکر و خواسته های مردان، رفتارهای درست یا نادرست زنان به ما ارایه می دهد و به رغم تعداد کمی از نکاتی که با فرهنگ ما همخوانی ندارند، پر است از نکات آموزنده و جالبی که می توانند در زندگی هر روزه به کار بیایند

این کتاب به خانم ها کمک می کند که از گفتن واژه «نه» نهراسند و اجازه ندهند کسی از سادگی یا مهربانی آنها بهره نادرستی، به سود خویش ببرد. به اضافه اینکه یک یادآوری است برای بازگشت به خودشان. اینکه با گذشت زمان و در طول زندگی، بعد زنانه وجود خویش را فراموش نکنند و به مرد زندگی شان نیز کمک کنند تا ویژگی های مردانه خود را از یاد نبرد.

این کتاب راهنمایی است برای خانم ها، تا بتوانند خود را با ضرب آهنگ زندگی امروزی هماهنگ کنند. نویسنده در بعضی فصول، دقیقا روی نکاتی انگشت می گذارد که پیش از این  و در گذشته نیز زنان آنها را به کار می بسته اند اما در گذر زمان و مدرنیزه شدن جوامع، از یاد رفته اند. کتاب ترجمه عنوان اصلی کتاب Why men love bitches می باشد.

مربی

آواتار کاربر

فریبا گراوند

مدرس
0.0
0 نقد و بررسی
1 دانش آموزان
5 دوره ها